Blog about internet

Blog about internet, web, www, online shop, webshop, marketing etc

Internet i jego rozwoj

Internet i jego rozwoj

Powstanie Internetu

W tych czasach sieć powiększa się w ogromnym tempie, wszystko to rozkręciło się w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym roku. Znawca i jednocześnie też magistrant Politechniki RzeszowskiejGustaw Bekisz dla którego główna praca to sieciowiec wypowiada się jakoby wszystko to rozpoczęło się od kreacji bardzo wytrzymałych i równocześnie mocno rozproszonych sieci cyfrowych do transmisji danych. Ta koncepcja została zrobiona na zlecenie wojska Amerykańskiego, celem było zaś przeżycie potencjalnej 3-ciej wojny światowej. Wielkim punktem milowym zdaje się być przejście z ówczesnego sieciowego protokołu NCP na nowy protokół internetowy TCP/IP.

Z protokołu internetowego TCP/IP użytkujemy w większości przypadków niesamowicie dużo do chwilo obecnej, w momencie gdy Internet prawdziwie wszedł w częste używanie, jest faktyczna możliwość powiedzieć, że zadziwiająco szybko zaczął się mnożyć. Specjalista i też absolwent Wyższej Szkoły Zabezpieczeń we Wrocławiu Leon Karbowy dla którego główna praca to administrator sieci zapewnia jakoby to właśnie dopiero 17.08.tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego drugiego roku Polska zdobyła dostęp do całkowicie nowej sieci światowej, zwanej właśnie Internetem. Dziś najczęściej ogólnoświatowa sieć powiększa się błyskawicznie jak też dostępność uzyskuje z dnia na dzień coraz to kolejne miasto.

Następnym z kolei istotnym wydarzeniem dla rozwoju Internetu, było wykreowanie totalnie 1-szej internetowej przeglądarki, znawca oraz absolwent Uniwersytetu Białostockiego Klemens Mika którego zawód to sieciowiec zapewnia, iż istnieje możliwość zdecydowanie stwierdzić, że ogromna ilość tych wydarzeń, dała możliwość na stworzenie korporacji google. To wszystko zaczęło się tak naprawdę od samej właśnie przeglądarki, potem korporacja transformuje w ogromnym tempie. Aktualnie sam w sobie Internet udostępnił szansę kolosalnie naprawić dużą ilość potrzeb na całej kuli ziemskiej.

Czytaj dalej.